Jazzbit – Jazzation /HU/ + Skety /CZ/ – A Cappella night

Jazzbit – Jazzation /HU/ + Skety /CZ/ – A Cappella night

lístky
Pá 27. 05.

20:00
Jazz Dock

Speciální edice Jazzbit v Jazz Docku pokračují! Tradiční poslední středa v měsíci tentokrát bude patřit žánru a cappella. Koncertní večer představí 2 přední vokální uskupení, maďarští Jazzation v české premiéře společně s fenomenálními Sketami, to byste si neměli nechat ujít!

Koncertní série Jazzbit je součástí iniciativy Mladí Ladí Jazz.

Vstup:
do 26 let vstup 120,- Kč, nad 26 let 280,- Kč. Sezení za 350Kč.

Jazzation (HU)
http://www.jazzation.com/
A capella žánr sázejí jako Baťa cvičky. Tito opravdoví představitelé maďarské hudby popularizují svoji kulturu za hranicemi, stejně jako propagují vokální hudbu, když jsou doma. Od roku 2013 proto cestují a v rámci koncertní série spolupracují s různými vokálními uskupeními. V roce 2014 publikovali nové album Twisted, rok na to oslavili 10leté jubileum kapely. Do České republiky zavítá Jazzation jako čerstvý vítěz čtrnáctého ročníku Independent Music Awards vůbec poprvé.

Skety
http://www.skety.cz/
Jsou vokální hudební skupina složená z mladých českých jazzových zpěváků a muzikantů, kteří se hudbě věnují naplno a profesionálně. V červenci 2014 obdrželi Zlatý diplom a prestižní ocenění The Ward Swingle Award v kategorii Jazz na mezinárodní soutěži Vokal Total v rakouském Grazu. Všechny skety jsou každý do jednoho frontmany svých vlastních projektů, kapel a bigbandů, ale společné zpívání a-cappella je pro ně nejvyšší hudební metou. Jejich jazzová srdce a zkušenosti jsou na koncertech slyšet.

Skety v minulosti účinkovaly např. při předávání Českých Lvů a Cen Anděl, na koncertech a albech Jany Kirschner či v projektu Michala Horáčka Český kalendář. Nedávno měla také premiéru filmová pohádka Jana Svěráka Tři bratři, kde se SKETY zhostily sborových partů.

www.mladiladijazz.cz
https://www.jazzdock.cz/cs/


Loading tickets...

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.cz
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML