JazzBit – Ježíšek má zpoždění

JazzBit – Ježíšek má zpoždění

lístky
St 28. 12.

20:00
JazzDock, Janáčkovo nábřeží 2, Praha 5

Rok utekl jako voda a čeká nás letošní poslední JazzBit! Nadělovat se bude tentokrát nejen hudebně – myslet budeme i na ty, pro které jsou Vánoce primárně určeny – děti. Že občas Ježíšek nadělí něco, na co si připadáte moc dospělí? Že už vám jsou některé dárky malé? Nevadí! Vezměte s sebou na koncert dárek, který udělá radost někomu dalšímu. My je potom předáme dětem z pražských dětských domovům!

Přijď za námi na pravidelný večírek JazzBit! Jsme součástí iniciativy Mladí Ladí Jazz. Každou poslední středu v měsíci pořádáme v JazzDocku malé večírky dostupné všem. Doražte si za příjemnou cenu poslechnout talentované české a někdy i zahraniční kapely.

VSTUPNÉ na celý večer do 26 let 80kč, ostatní 160kč. Sezení za 250Kč

►Molotow Moloch Quartet◄
https://www.facebook.com/molotowmolochquartet/
Molotow Moloch Quartet vznikl na podzim roku 2015 v Praze. MMQ je autorská experimentální syntéza různorodých prvků jakékoli hudby, která neodporuje přísnému, leč otevřenému vkusu jeho členů – předem není vyloučeno nic. Za svůj výchozí bod považuje MMQ moderní jazz, z nějž přebírá nejen moderní stylovou estetiku (např. Chris Cheek, The Bad Plus, Mark Guiliana), ale i jeho improvizační a zejména syntetizující charakter. Hudba MMQ se záměrně vzpírá jasnému žánrovému zařazení; pro milovníky akademických kategorií by ji nicméně bylo možné charakterizovat označením jazz-groove-artificial.

►The Brownies◄
http://www.thebrownies.cz/
Hudební trio spolu vystupuje zhruba čtyři roky. Mají za sebou mnoho vystoupení v Česku i zahraničí. Pavel Rohlena hraje na unikátní 8-strunnou kytaru, která je zároveň baskytarou. Anna Kurková studuje saxofon a příčnou flétnu na konzervatoři Jaroslava Ježka. Netypická je i bíci souprava Hany Rohlenové, která je doplněná perkusními komponenty.

www.mladiladijazz.cz
www.jazzdock.cz


Loading tickets...

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.cz
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML