Jazzbit – Láska Avantgardní

Jazzbit – Láska Avantgardní

lístky
Út 28. 02.

20:00
JazzDock, Janáčkovo nábřeží 2, Praha 5

Jazzbit 02/17 je tady. Tentokrát jsme si pro vás přichystali vystoupení The Odd Gifts, jejíž členové dříve tvořili základ úspěšně kapely Eggnoise a spolu s nimi skupinu Studená fúze, která nám svou hudbou jistě osladí večer!


The Odd Gifts (alternative-pop)

https://www.facebook.com/ondrejgaluska/?fref=ts
The Odd Gifts jsou sólovým projektem Ondřeje Galušky, kytaristy, pozounisty, zpěváka a spoluautora písní skupiny Eggnoise, s níž nahrál čtyři alba. Za svou desku ALBUMEN získali Eggnoise tři nominace na největších nezávislých hudebních cenách světa Just Plain Folks 2009 Music Awards. V roce 2010 doprovázeli na turné Lenku Dusilovou. V roce 2015 odehráli koncert v Millenium Parku v Chicagu a doprovodili Jima Peterika (The Ides of March, Survivor), spoluautora světového hitu Eye of the Tiger.


Studená fúze (jazz-rock)

https://www.facebook.com/studenafuze/?fref=ts
Čerstvě vzniklá mladá kapela, hrající převážně autorskou tvorbu kolující mezi jazzem a rockem. Její členové jsou z větší části studenty pražské Konzervatoře Jaroslava Ježka, kde se také prvně potkali. Mezi jejich skladbami lze nalézt jak intimně náladové, tak i agresivněji laděné kompozice, vyjadřující celou škálu pocitů z konfrontace hudebníků s okolním světem. Z předměstské zahrádky do čínské továrny a zpět; cestou se zastávkou v JazzDocku!

www.mladiladijazz.cz
www.jazzdock.cz

 

Koncertní série Jazzbit je součástí iniciativy Mladí Ladí Jazz.

VSTUPNÉ na celý večer do 26 let 90kč, ostatní 180kč. Sezení za 250Kč


Loading tickets...

Partneři

Jsme součástí

více
© Mladí ladí jazz 2019
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti