Jazzbit – Láska Avantgardní

Jazzbit – Láska Avantgardní

lístky
Út 28. 02.

20:00
JazzDock, Janáčkovo nábřeží 2, Praha 5

Jazzbit 02/17 je tady. Tentokrát jsme si pro vás přichystali vystoupení The Odd Gifts, jejíž členové dříve tvořili základ úspěšně kapely Eggnoise a spolu s nimi skupinu Studená fúze, která nám svou hudbou jistě osladí večer!


The Odd Gifts (alternative-pop)

https://www.facebook.com/ondrejgaluska/?fref=ts
The Odd Gifts jsou sólovým projektem Ondřeje Galušky, kytaristy, pozounisty, zpěváka a spoluautora písní skupiny Eggnoise, s níž nahrál čtyři alba. Za svou desku ALBUMEN získali Eggnoise tři nominace na největších nezávislých hudebních cenách světa Just Plain Folks 2009 Music Awards. V roce 2010 doprovázeli na turné Lenku Dusilovou. V roce 2015 odehráli koncert v Millenium Parku v Chicagu a doprovodili Jima Peterika (The Ides of March, Survivor), spoluautora světového hitu Eye of the Tiger.


Studená fúze (jazz-rock)

https://www.facebook.com/studenafuze/?fref=ts
Čerstvě vzniklá mladá kapela, hrající převážně autorskou tvorbu kolující mezi jazzem a rockem. Její členové jsou z větší části studenty pražské Konzervatoře Jaroslava Ježka, kde se také prvně potkali. Mezi jejich skladbami lze nalézt jak intimně náladové, tak i agresivněji laděné kompozice, vyjadřující celou škálu pocitů z konfrontace hudebníků s okolním světem. Z předměstské zahrádky do čínské továrny a zpět; cestou se zastávkou v JazzDocku!

www.mladiladijazz.cz
www.jazzdock.cz

 

Koncertní série Jazzbit je součástí iniciativy Mladí Ladí Jazz.

VSTUPNÉ na celý večer do 26 let 90kč, ostatní 180kč. Sezení za 250Kč


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.