Jazzbit: Martin Brunner Band + TRIPlay

Jazzbit: Martin Brunner Band + TRIPlay

lístky
Út 28. 01.

20:00
Jazz Dock
Praha

První Jazzbit roku 2020 je tady!

Martin Brunner Band

Pianista a skladatel Martin Brunner se spojil s povolanými hudebníky – Romanem Víchou (Muff, kapely Ewy Farné), Tomášem Fuchsem (kapela Jany Kirschner) a Rastislavem Uhríkem (Vertigo, kapela Jany Kirschner) – a vytvořili těleso s výrazně rockovějším zvukem než bylo u Martina Brunnera zvykem. Společně překračují hranice hudebních žánrů a jako hráči s jazzovým vzděláním a velkými zkušenostmi, nejen ze světa rocku a popu, se vracejí k hudbě svého mládí, avšak s citem a nadhledem. V říjnu 2019 pokřtili své nové album Levels of Life a my ho máme nyní možnost slyšet na lednovém Jazzbitu v Jazz Docku.

TRIPlay!

Progresivní uskupení jedněch z nejtalentovanějších českých muzikantů současné mladé generace – Kryštofa Tomečka, Jana Uviry a Marka Urbánka, vzniklo celkem nedávno. Zvuk tohoto tria je vnímán jako originální nadžánrová fúze, jejíž repertoár je tvořen převážně autorskými skladbami všech členů, kteří se etablovali nejen jako vyhledávaní sidemeni po boku významných českých i zahraničních hráčů, ale všichni jsou zároveň leadery svých vlastních projektů.

Vstupné do 26 let 150 Kč, nad 26 let 250 Kč. Jednotné vstupné na sezení 380 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.