Jazzbit: Matteo Bortone ClarOscuro{IT}

Jazzbit: Matteo Bortone ClarOscuroIT

lístky
St 26. 02.

20:00
Jazz Dock
Praha

Únorový Jazzbit je tady!

Matteo Bortone ClarOscuro (IT)

Matteo Bortone ClarOscuro k nám dorazí z dálných končin slunné Itálie. Čistě italské trio se představí v čele s kapelníkem Matteo Bortonem, pianistou Enricem Zanisim a Emanuelem Maniscalcem na bicí. Bortoneho hudební vize spočívá v kreativním vytváření rozmanitých kontrastů, neomalených témat, dlouhých a složitých skladeb nebo naopak krátkých kompozic. Vzniká tak nevyzpytatelná hudební nálož dávající důraz na témbr a kolektivní splynutí.

Szabó & Turcerová & Maceček (CZ)

Trio vzniklo v roce 2017 na československých hranicích ve složení Michaela Turcerová (saxofon), Petr Maceček (bicí) a Štefan Szabó (kytara). Jejich repertoár obsahuje převážně originály, ale i jedinečné aranže jazzových standardů. „Koncept tria ignoruje žánrové škatulkování. Výsledkem je živá a komunikativní hudba s nezanedbatelným podílem improvizace, ale zároveň zřetelným plánem na vytvoření jedinečné nálady v každé jedné skladbě,“ prohlásil o nich Vilém Spilka, hudebník a umělecký ředitel JazzFest Brno.

Vstupné do 26 let 150 Kč, nad 26 let 250 Kč. Jednotné vstupné na sezení 380 Kč. Při zakoupení vstupenky na sezení již není nutné rezervovat místo.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.