JAZZBIT – Novoroční mood

JAZZBIT – Novoroční mood

Pá 17. 01.

21:00
Jazztime

Nemohlo to trvat dlouho, abychom se opět nepřihlásili i v novém roce s Jazzbitem! Doufáme, že už jste si stihli po silvestru odpočinout, protože pro Vás chystáme pořádnou hudební nálož! Slyšeli jste někdy zoologický jazz? Kdy naposledy jste tancovali na balkán a vypustili ze sebe své vnitřní zvíře? To i mnohé další nabídne první Jazzbit tohoto roku, tak ho nepropásněte!
> JaZOO <
http://bandzone.cz/jazoo?at=info
Kapela JaZOO (čti “jazů”) se vyznačuje dynamickým spontánním jazzem, který samo uskupení pojmenovává jako ZOO-Jazz. Členové brněnské kapely JaZOO při koncertech podle vlastních slov vypouští ven z výběhu svá vnitřní zvířata, která nechávají volně se pohybovat a vyřádit v prostředí jazzu. Díky tomu vzniká pestrá osobitá hudba plná překvapení. Jejich mottem je “užívat si vlastního jazzu plnými doušky”! Snaží se o to, aby jejich pojetí jazzu nebylo akademické, ale pokud možno co nejvíce spontánní, až živočišně pudové. Proto zoo!

Složení: Vít Karlas (el.mandolína), Jan Kyncl (flétna,altsax), Laďa Krajča (baskytara), Tomáš Plšek (bicí), Lukáš Krejčí (perkuse), Libor Pavlíček (tenorsax)

> CIRCUS PROBLEM <
https://www.facebook.com/CircusProblem/info
http://bandzone.cz/circusproblem
Circus Problem je hudební těleso multižánrového duchu, jež se snaží vytáhnout na povrch světa nejen tóny z východu, ale i folklór jiných oblastí . Celkově se náš styl zakořenil do lidové tvorby, takže sbíráme, co se dá a kde se dá a hlavně sypačky, abyste už konečně začali pogovat!!!

Složení: Jirka Čevela (akordéon, vocal), Martin Sedlák (housle), Bohdan Skibinsky (klarinet), Omar Rojas (bicí), Ján Skypala (kytara), Martin Zavoďan (tuba), Doris Lamošová (vocal), Sophia Lamošová (vocal)

Vstup 50/100czk (do/nad 26let)
www.jazzbit.cz
www.jazztime.cz
www.mladiladijazz.cz

Facebook událost


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.