JAZZBIT – ON THE ROAD

JAZZBIT – ON THE ROAD

Pá 20. 02.

21:00
Jazztime

Únorový JazzBit vás vezme na cestu ke kořenům evropského jazzu, který výrazně ovlivnila židovská a cikánská hudba. Vydejte se s námi on the road! Partnerem akce je Pilsner Urquell.
> IBY & POP ROMAnce feat. Jakub Juránek (The FixSeaz) <

Romantický – akustický set na pomezí popu,folku a gypsy music Nový projekt dvou kamarádů – IBY POP a Jakub Juránek se potkávají u videa Jarle Bernhofta a nestačí se divit,co vše se dá vytvořit za pomocí několika málo krabiček. Dva muzikanti,dva loopery,dva hlasy,tři kytary,ukulele,ale kolik kombinací?Na kapelu už stačí dnes jen jeden,ale to zatím umí nej Jarle Bernhoft,proto vznikla kapela “THE FIXSEAZ ” ze které se pro dnešní večer sešla zakládající dvojice.

Písničkář ,hudebník IBY POP je známý ve spojení např. s Annou Polívkovou a jejich hudebně-divadelní kapelou “ANIBY NEŘEKLA” , hudbou k několika divadelním představením jako např. “KRASAVICE INTERKONTINENTÁLNÍ” A.Polívkové a Marty Issové v pražském divadle LAFabrika nebo v minulosti jako vedoucí mezinárodního sboru APSORA Idy Kelarové nebo doprovodný kytarista kapely amerického kytarového mága GEOFFA TYSONA ,žáka Joe Satrianiho,etc…
> KOZA NA ÚTESU <
http://bandzone.cz/kozanautesu

Koza na útesu se pokouší hrát klezmer, tradiční židovské písničky, a to v lehce modernější formě – tu v rytmu punkovém, tu do ska. Výsledkem je směs teskných klezmerových melodií, ska rytmu a bicích, které se občas řítí neuvěřitelnou rychlostí. Ve složení zpěv, housle, saxofon, akordeon, kytara, basa, bicí hraje Koza na útesu již třetím rokem k divokému tanci i k poslechu. Kdybyste chtěli vědět, proč se kapela jmenuje, tak jak se jmenuje, tak se koukněte například na Nauku o snech a budete zasvěceni. Koza na útesu je vítězem měsíce v soutěži Future-line a má za sebou již řadu povedených koncertů v pražských klubech (Akropolis, Malostranská Beseda, Vagon, Cross a další). Hrají prý ale rádi všude, třeba i na ulici, v hospodách, na parnících nebo na svatbách.
Vstup 60/120 czk (do/nad 26let)
www.jazzbit.cz
www.jazztime.cz
www.mladiladijazz.cz

Facebook událost


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2021engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.