Jazzbit: Patrik Kačo & Enrico Zanisi

Jazzbit: Patrik Kačo & Enrico Zanisi

lístky
Út 27. 11.

20:00
Jazz Dock - Janáčkovo nábřeží 2, Praha
Praha

Mamma Mia! Listopadový al dente #Jazzbit je tady! Těšte se na horkokrevné mafiány, famózního italského klavíristu Enrica Zanisiho a Patrika Kača. Klasicky v přístavu Jazz Dock!👂🏻

 

▶︎ ENRICO ZANISI ◀︎

Enrico Zanisi je oceňovaný italský klavírista a skladatel z Říma. Pochází z rodiny nadaných muzikantů a vyrůstal hlavně na klasice. Už ve svých 8 letech začal hrát s dalšími mladými hudebníky v několika různých souborech a jeho snem bylo stát se rockovou hvězdou. Nakonec ho pohltil jazz! Ten studoval nejdříve pod vedením Marca Di Gennara, fantastického učitele a velmi dobrého klavíristy, který ho za pouhých devět měsíců naučil téměř všechno. V dalších letech navštěvoval třeba prestižní Berklee College of Music v Bostonu nebo Manhattan School v New Yorku. Vyhrál nepřeberné množství jazzových ocenění a vydal několik skvěle přijatých alb.

🕸 www.enricozanisi.com

 

▶︎ PATRIK KAČO ◀︎

Patrik Kačo je talentovaný klavírista, improvizátor a skladatel z Nového Jičína. Pochází z hudební rodiny a na piano hraje už od 11 let. Jeden z jeho bratrů, Tomáš Kačo, před rokem získal diplom na prestižní Berklee College of Music v Bostonu. V jeho hře uslyšíte prvky jazzu, funku, soulu a nebude chybět ani jeho vlastní tvorba. Bratr Tomáš je jeho velkým vzorem.

 

Akce se koná za podpory Italského kulturního institutu v Praze.

 

🌍 www.mladiladijazz.cz
📷 www.instagram.com/mladiladijazz
🎵 www.bit.ly/mlj2018-spotify


Loading tickets...

Partneři

Jsme součástí

více
© Mladí ladí jazz 2019
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti