JazzBit – Trochu Funk!

JazzBit – Trochu Funk!

lístky
St 31. 05.

20:00
Jazz Dock, Janáčkovo nábřeží 2, Praha 5

Jazzbit květen – Trochu funk!

Po měsíční “přestávce” plného nářezu jsme tu opět s tradičním Jazzbitem! Poslední středa v měsíci v Jazz Docku totiž patří večerům, které podporují místní talentované kapely. Motto květnové edice zní jasně – funk! Právě v tomto hudebním žánru se ponese celý poslední květnový večer. V krásných prostorech Jazz Docku zahrají kapely Carpet Cabinet a Juicy Freak, které stojí za to si poslechnout.

VSTUPNÉ na celý večer do 26 let 90kč, ostatní 180kč. Sezení za 250Kč

 

 

Carpet Cabinet (funk-r&b-soul)
Carpet Cabinet je česko-slovenská hudebná skupina hrající energickou moderní hudbu. Ta kombinuje prvky r&b, soulu, funky, hip-hopu, elektroniky a nu-jazzu. Na koncertech vystupuje ve složení basa, kytara, bicí, klávesy, tenor sax, alt sax, trumpeta a vocoder. Kapela zahrála na několika festivalech i klubech po celém Česku i Slovensku, jmenovitě například festival Pohoda.

Juicy Freak (funk-soul)
Talentovaná zpěvačka Annamária (Android Asteroid, Brownies, Léňa Yellow, a další) s africkými kořeny, 4-členná dechová sekce, poctivá funková rytmika, energická kytara.To vše tvoří rozjetý funkostroj JuicyFreak který vás rozhodně nenechá v klidu sedět na židli. Repertoár je složen nejen z vlastních kousků, ale JF s radostí loví i ve vodách soul-funkové klasiky.

www.jazzdock.cz
www.instagram.com/mladiladijazz

Koncertní série Jazzbit je součástí iniciativy Mladí Ladí Jazz.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.