JAZZBIT vol.2 – Vánoční edice

JAZZBIT vol.2 – Vánoční edice

Pá 13. 12.

21:00
Jazztime

A je tu Vánoční speciál! V nebezpečně lákavý pátek 13. se naposledy v tomto roce potkáme na naší jazzové párty! Tentokrát v duchu francouzského swingu, chansonu, gypsy jazzu a electro-swingu. Můžete se těšit na drobnou ochutnávku z připravovaného alba kapely Futur Swing, stejně jako na překvapivě živý francouzský chanson v podání chlapíků z Les gars d’en bas! Afterparty rozjede DJ Max W. v rytmu electro-swingu. Tenhle pátečně-třináctkový program rozhodně bude stát za to 😉 Těšíme se na viděnou!
Program:
> Les Gars d’en Bas / FR <
https://www.facebook.com/LesGarsDenBas
Francouzská gypsy jazzová kapela Les Gars D’en Bas se sídlem v bretaňském hlavním městě Rennes se v létě 2013 vydala na evropské turné. Za tímto účelem spojila síly s několika skvělými muzikanty z České i Slovenské republiky a Ukrajiny, a vytvořila tak uskupení hrající to nejlepší z žánru v pravé letní atmosféře. Potkat je můžete například při buskingu v ulicích a na náměstích evropských měst. Nyní máte možnost se zaposlouchat do jejich hudby na výjimečném koncertě, naplněného autorským chansonem, gypsy jazzem a swingem.

Grégoire: Kontrabas, Zpěv, Kytara,
Matěj: Klarinet, Zpěv
Vojta: Akordéon, Zpěv
Maxime: Kytara, Zpěv,Citera
Peter: Perkuse, Zpěv

> Futur Swing <
http://bandzone.cz/futurswing
Futur Swing je gypsy jazzový kvartet vycházející z hudebního dědictví belgického kytaristy Django Reinhardta (1910-1953). Ve složení dvě kytary, housle a basa se snaží šířit tuto evropskou odpověď na americký swing 30. let v českých krajích, kde se až doposud gypsy jazzu nedostávalo zaslouženého uznání. Tato situace se však pomalu mění s tím, jak se zvedá nová vlna gypsy jazzové generace.

Tomáš Mika – kytara
Martin Hrubec – kytara
Martin Sedlák – housle,zpěv
Marek Poledna/Christoph Schoenbeck – basa/kontrabas

> DJ Max W. <
https://www.facebook.com/maxw.electroswing
Max W. to je electro-swing s nezaměnitelným rukopisem, vkusem a nadhledem. Dlouholetý rezident legendárního pražského klubu Popocafepetl má výjimečný cit pro výběr a mix tracků. Jeho DJské sety jsou spojením tradičního swingu a moderní taneční hudby se špetkou rock’n’rollu, hip hopu, dubstepu a reggae. Poznávacím znamením Maxe W. je elegantní černá košile a uhrančivý pohled, obchodní značkou pak vlastní party s názvem Swing & Champagne Club.

Vstup 50/100czk (do/nad 26let)
www.jazzbit.cz
www.jazztime.cz
www.mladiladijazz.cz

Facebook událost


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.