Lawn Dogs{SK/HU}  + Spící Obři

Lawn DogsSK/HU + Spící Obři

lístky
St 22. 03.

20:00
Jazz Dock
Praha

Trávníkový Psi a Spící Obři. Zní to jako název pohádky, nebo jako trippy film od Davida Lynche? Pravděpodobně oboje. Ale hlavně je to další večer v Jazz Docku plnej objevování nový muziky!

Lawn Dogs

Lawn Dogs vznikli v létě 2018 v Budapešti a ve svojí hudbě usilujou o upřímnost a svobodu. Jejich melancholický harmonický postupy zněj jako soundtrack ke všem vzpomínkám, který se ti při jejich poslechu vybavěj. Lawn Dogs říkají, že se snažej z existujících zvuků a efektů vytvářet novou,originální hudbu. A jde jim to dokonale. Ztrať se v jejich hudebním vesmíru spolu s náma!

Spící Obři

Spící Obři jsou nový pražský kytarový trio, který si zakládá na živý a spontánní hudební komunikaci. Ta probíhá na půdorysu vzdušnejch a zatěžkanejch groovů, mysteriózních melodií a mlhavejch meziher. Jejich cílem je oblažit lidstvo a roztančit hory. Zní to naivně a pohádkově? Ještě aby ne, když jsou to Spící Obři! A přesně v tom je jejich kouzlo. V jejich hravosti a improvizačním kouzlení.

Akce se koná za podpory Ministerstva kultury České republiky a Městské části Praha 5. Dále je podpořena v rámci dotace MHMP na celoroční činnost organizace Nerudný fest, která pořádá festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Koncert pro budoucnost a Student Fest, a to ve výši 3.500.000 Kč.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2023engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.