Marie Spaemann{AT} + Tea Sofia

Marie SpaemannAT + Tea Sofia

lístky
St 18. 05.

21:00
Jazz Dock
Praha

Vídeňská violoncellistka a zpěvačka Marie Spaemann míří ze světových koncertních síní rovnou do Prahy a po jejím boku i naděje českého alternativního popu, Tea Sofia.

Marie Spaemann

Hudební cesta vídeňské violoncellistky, zpěvačky a skladatelky Marie Spaemann je tvořena hudební pestrostí i fascinací a nadšením pro objevování rozmanitých tvůrčích procesů. Její hudba je kombinací jazzu a soulu, ale nezapře ani vlivy klasické hudby.
Jako violoncellistka vyhrála mezinárodní soutěž Johannese Brahmse v Pörtschachu. O několik let později absolvovala turné po Německu a Rakousku jako support [dunkelbunt].Marie Spaemann hrála také jako violoncellistka s řadou orchestrů (Severoněmecká filharmonie, Záhřebská filharmonie, Chorvatský komorní orchestr aj.), pravidelně vystupuje na celé řadě mezinárodních festivalů a je sólistkou koncertního programu The World of Hans Zimmer.

Tea Sofia

Tea Sofia je mladá česká zpěvačka a skladatelka, která v roce 2018 rozvířila místní popovou scénu svým hitem Pretend a ambiciózním EP Unwind. Tea se sice narodila a vyrostla v České republice, ale hrdě se hlásí ke svým srbským a litevským kořenům. Její tvorba se vyznačuje silným hlasem a texty, které autenticky zachycují pocity její generace.

Akce se koná za podpory MK ČR a MČ P5. Dále je podpořena v rámci dotace MHMP na celoroční činnost organizace Nerudný fest, která pořádá festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Koncert pro budoucnost a Student Fest, a to ve výši 3.500.000 Kč.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2023engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.