Mladí ladí dětem: metoda Timbalooloo s Oranem Etkinem

Mladí ladí dětem: metoda Timbalooloo s Oranem Etkinem

lístky
Ne 15. 05.

10:00
Atrium na Žižkově
Praha

Zveme vás na celodenní workshop originální metody hudební výuky Timbalooloo s jejím zakladatelem Oranem Etkinem!

Poznejte nový přístup k výuce hudby pro děti, obohaťte svoji výuku o nové nápady a postupy a užijte si workshop, který vám ukáže, že k hudbě jde přistupovat úplně jinak.

Workshop je určený pro pedagogy, kteří rádi posouvají své osobní i pracovní obzory. V rámci kurzu se seznámí se vzdělávací metodou Timbalooloo přímo od jejího autora, držitele Grammy Orana Etkina. Jedná se o metodu, která pracuje s emocemi, příběhy a propojováním jazyka a hudby. Přináší pohledy na to, jak dětem zábavnou formou představit rytmus, tempo, melodii, ale i různé světové kultury. V rámci workshopu se pedagogové naučí hned několik příkladů využití Timbalooloo v praxi, které můžete následně zahrnout do své vlastní výuky.

Celá akce je podporována LEGO Group a je v duchu filozofie učení hrou.Pro plné zapojení do workshopu je nutná základní znalost hry na hudební nástroj a angličtina alespoň na úrovni B2.
Kurz je akreditován v rámci programu Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT). Č.j.: MSMT- 45798/2020-1.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2022engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.