Mladí ladí dětem: workshop metody Timbalooloo s Oranem Etkinem

Mladí ladí dětem: workshop metody Timbalooloo s Oranem Etkinem

lístky
So 15. 04.

09:00
Pedagogická fakulta UK – velký sál
Praha

Přijďte na jedinečný workshop originální metody hudební výuky Timbalooloo s jejím zakladatelem a držitelem ceny Grammy Oranem Etkinem!

Poznejte nový přístup k výuce hudby pro děti, obohaťte svoji výuku o nové nápady a postupy a užijte si workshop, který vám ukáže, že k hudbě jde přistupovat úplně jinak.

Workshop je určený pro pedagogy, vychovatele nebo zkrátka pro všechny, kteří milují hudbu a její výuku a rádi posouvají své osobní i pracovní obzory. V rámci kurzu se seznámíte se vzdělávací metodou Timbalooloo, která pracuje s emocemi, příběhy a propojováním jazyka a hudby. Přináší pohledy na to, jak dětem zábavnou formou představit rytmus, tempo, melodii, ale i různé světové kultury. V rámci workshopu se pedagogové naučí hned několik příkladů využití Timbalooloo v praxi, které můžete následně zahrnout do své vlastní výuky.

Pro plné zapojení do workshopu je nutná základní znalost hry na hudební nástroj a angličtina alespoň na úrovni B1. Workshop trvá 3 hodiny s krátkou pauzou.

Kurz je akreditován v rámci programu Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy (MŠMT). Č.j.: MSMT- 45798/2020-1.

Akce se koná za podpory Ministerstva kultury České republiky. Dále je podpořena v rámci dotace MHMP na celoroční činnost organizace Nerudný fest, která pořádá festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Koncert pro budoucnost a Student Fest, a to ve výši 3.500.000 Kč.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2023engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.