Mladí ladí fest 2023

Mladí ladí fest 2023

lístky
So 28. 10.

16:00
Holešovická tržnice
Praha

JE TO TADY!

1 den, 2 stage, 9 shows, přes 12 hodin programu a ty!

Letních festivalů je spousta a mainstreamový hudby ještě víc. Proto jsme se rozhodli naše 15. narozeniny oslavit ve stylu a místo několika větších koncertů tě vzít na jeden velkej indoor festival.

Fresh interpreti z celýho světa, skvělý industriální prostory Holešovický tržnice, originální stage design, spousta drinků a podzimní datum, to všechno smíchaný v jeden skvělej festival. Proč? Protože to bude skvělý!

Jako první ochutnávku line-upu ti dáváme 3 potvrzený interprety a omezenej počet vstupenek za tu nejnižší cenu. Žádná Sofiina volba! Na tomhle můžeš jenom vydělat, protože další interpreti budou přibývat.

Kamaal Williams (GB)

Kamaal Williams je skvělej klávesista, DJ a producent z Londýna propojující jazz fusion a funk 70. let se současnym hip-hopem a elektronikou. Znát ho můžeš třeba z kapely Yussef Kamaal, na Mladí ladí fest ale předvede svojí sólovou tvorbu z poslední desky Wu Hen, ale i z první desky The Return, která byla v roce 2018 nominovaná AIM Independent Music Awards na nezávislou desku roku.

Yarah Bravo (SE/DE)

RnB/hip hopová songwriterka a zpěvačka Yarah Bravo vyrůstala ve Švédsku jako dítě bojovníků za svobodu. Jakmile byla dost stará, přestěhovala se do NYC, pak do Londýna a nakonec do Berlína. Před svojí sólovou kariérou působila v projektu One Self u labelu Ninja Tune. Yarah spolupracovala a sdílela podium s interpretama jako jsou Talib Kweli, Manu Chao, Grand Master Flash, Mos Def, De La Soul a další. A jestli vám nestačí ani to, BBC o ní jednou napsalo, že z jejích úst by zněl hluboce a procítěně i nákupní seznam. 

Maria Chiara Argirò (IT/GB)

Maria Chiara Argirò vyrostla na hudbě Thelonious Monka, Milese Davise, Herbieho Hancocka a Björk, který dokonce předskakovala se svojí indie kapelou These New Puritans. Mariina sólová tvorba je křehkej svět tvořenej synťákama, samplama, zefektovaným hlasem a elektronickým rytmem. To nejde popsat… To musíš slyšet!

Tak co? Jdeš do toho, nebo pak budeš litovat, že jsi nekoupil/a levnější lístky?

28. 10. / Holešovická tržnice / Praha

Kamaal Williams, Yarah Bravo, Maria Chiara Argirò a spousta dalších!

PRVNÍ VLNA VSTUPENEK ➜ https://goout.net/cs/mladi-ladi-fest-2023/szeryuu/

Akce se koná za podpory Magistrátu hlavního města Prahy v rámci dotace na celoroční činnost organizace Nerudný fest, která pořádá festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Koncert pro budoucnost a Student Fest, a to ve výši 3.500.000 Kč.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2023engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.