Mladí ladí jazz Open Air 2023

Mladí ladí jazz Open Air 2023

lístky
Ne 30. 04.

14:30
Karlovo náměstí
Praha

Největší pražský jazzový open air je zpátky!

30. dubna se jako vždycky sejdeme na Karlově náměstí v Praze a oslavíme Mezinárodní den jazzu! Přijď na jeden z prvních open air koncertů roku 2023 a objev spoustu hudby!

Vstupné je dobrovolné, ale celou akci můžeš podpořit přes GoOut.

Molotov Jukebox

Molotovův koktejl s trochou gypsy melodií, swingu, latin-soulu a diska. Molotov Jukebox prostě zněj přesně tak, jak se jmenujou. Akordeon, balkánský housle, latinská trubka, energická rytmika a nikdy nekončící party!

Zaska

Irskej kytarista známej pro svojí optimistickou směs moderního funku, neo-soulu a indie jazzu, kterej má za sebou spolupráci se známým zpěvákem Hozierem.

Caleb Kunle

Moderní zhmotnění soulový hudby v tý nejčistší možný formě a kořeny v Nigérii, Velký Británii a Irsku. Oblíbenec magazínu NME a pomyslný hudební spojení Michaela Kiwanuky a Lee Fieldsema.

Rozhlasový bigband Gustava Broma

Jazzovej orchestr meets Aid Kid! Spojení toho nejlepšího napříč jazzovou historií a jednoho z nejvýraznějších českejch producentů. Oslava 100 let jazzu a vystoupení, který uvidíš jen na letošním Open Airu!

Blue Uandi

Český popový duo, který se nebojí šáhnout do všech možnejch žánrů, spolupracuje s vizuálníma umělcema a ve svý tvorbě nespolíhá na nic jinýho, než na vlastní instinkty.

Akce se koná v rámci International Jazz Day UNESCO pod záštitou za podpory našich partnerů:

Český rozhlas Vltava
Český rozhlas Jazz
Městská část Praha 2
a je podpořena Ministerstvem kultury ČR a dále v rámci dotace MHMP na celkovou celoroční činnost organizace Nerudný fest, která pořádá festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Koncert pro budoucnost a Student Fest, a to ve výši 3.500.000 Kč.

Záštitu nad akcí udělila starostka městské části Praha 2 Ing. Alexandra Udženija a radní městské části Praha 2 Ing. Jaroslav Šolc.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2023engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.