Mladí ladí jazz Open Air 2024

Mladí ladí jazz Open Air 2024

lístky
Út 30. 04.

15:30
Karlovo náměstí
Praha

Největší pražskej jazzovej open air letos už posedmý zaplní Karlovo náměstí! Přijď s náma oslavit Mezinárodní den jazzu na prvním jarním festivalu v centru Prahy!

Vstup je i letos zdarma. Ale každá sranda něco stojí a kultura ještě jednou tolik! Jestli tě celá akce baví a chceš nás podpořit, můžeš si koupit virtuální vstupenku na GoOut.cz a přispět tak na náklady, který jsou s celou organizací Open Airu spojený.

Line-up už znáš, ale co si dát k jídlu a pití?

Dej si skvělej točenej Budvar 33 nebo si střihni o pivo zdarma! Krom piva ale v areálu samozřejmě najdeš i prosecco bar nebo F.H. Prager cider. A protože chceme šetřit planetu a vyhnout se zbytečnejm pet lahvím, můžeš si díky našemu partnerovi Pražské vodovody a kanalizace dát vodu z přistavený cisterny úplně zadarmo.

K jídlu si budeš moct vybrat všechno možný od hranolek přes street food, churros, hot dogy nebo třeba veganský dobroty… no prostě si dej, co hrdlo ráčí! Tanec to z tebe setřese.

Daruj kelímek!

Vstup na Open Air je zdarma, ale pokud nás chceš podpořit, není nic jednoduššího, než najít bednu s nápisem “daruj kelímek” a do ní hodit vratný kelímek, čímž nám přispěješ vratnou zálohou v hodnotě padesáti korun!

Mladí ladí merch

Zastav se na našem infostánku, kde najdeš cool věci s uchem od zapalovače, přes náušnice a trika až po super batohy, který vznikly ve spolupráci s Braasi Industry!

Na vlnách ČRo Vltava

Tradičně se můžeš těšit i na chill-out zónu Českého rozhlasu Vltava, kde budou probíhat rozhovory se zajímavejma hostama. A pokud letos na Open Airu nemůžeš být, tak si ho aspoň poslechni živě na Vltavě.

Mapa areálu

Koho letos uslyšíš?

Jazzanova (DE)

Jazzanova je skupina šesti berlínskejch DJs a producentů, kterou tvoří Alexander Barck, Claas Brieler, Jürgen von Knoblauch, Roskow Kretschmann, Stefan Leisering a Axel Reinemer. Skupina vznikla v roce 1995 a je jedním z předních představitelů nu-jazzu, chilloutu a jazz housu.

Prago Union live band & Krotitelé Dechů

Legendární Prago Union, za kterým stojí Adam Svatoš aka Kato, asi není potřeba dlouze představovat. Osobitý instrumentály a skvělý rapový texty plný metafor a slovních obratů, který se ti zabydlej v hlavě. Speciálně na letošním Open Airu navíc Prago vystoupí spolu s brass bandem Krotitelé Dechů!

Don Kapot (BE)

Don Kapot jsou záchrannej člun free jazzu, afrobeatu a krautpunku, na kterým společně pluje Giotis Damianidis (baskytara, kytara), Viktor Perdieus (baryton saxofon, klávesy) a Jakob Warmenbol (bicí). Na belgický scéně už má tahle trojice svoje renomé a teď si ho přijíždí vydobýt i na Mladí ladí jazz Open Air.

Searching for Home (DE)

Německá parta, která se od jazzu a fusion nebojí odskočit ani pro trapový beaty, středovýchodní zvuky nebo africkej folklor, čímž si vysloužila i vítězství v naší soutěži jazzovejch talentů Jazzfruit!

Na vlnách Čro Vltava

Tradičně se můžeš těšit i na chill out zónu Českého rozhlasu Vltava, kde budou probíhat rozhovory se zajímavejma hostama. A pokud letos na Open Airu nemůžeš být, tak si ho aspoň poslechni živě na Vltavě.

LIVE STREAM

Facebook ➜ https://fb.me/e/1UwtpoJ3X
YouTube ➜ https://www.youtube.com/live/tEQXuvKGHIg?si=_ORaQpnDJ6i2icUL

Akce se koná v rámci International Jazz Day UNESCO díky podpoře našich partnerů.
Projekt je realizován s finanční podporou hl. m. Prahy.
Za podpory Ministerstvo kultury České republiky
Spolupořádá MČ Praha 2
Hlavní mediální partner Český rozhlas Vltava
Speciální partneři: Budějovický Budvar a Pražská plynárenská
Partner: Pražské vodovody a kanalizace
Mediální partneři: Český rozhlas Jazz, Český rozhlas Radio Wave, Radio 1, Jazzport a Bio Oko
Pořadatel: Nerudný fest.cz
Záštitu nad Mladí ladí jazz Open Air převzali radní pro kulturu MHMP JUDr. Jiří Pospíšil, starosta MČ Praha 2 Jan Korseska a radní pro kulturu MČ Praha 2 Jan Šolc.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2024engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.