Mladí ladí jazz Open Air 2024

Mladí ladí jazz Open Air 2024

lístky
Út 30. 04.

15:30
Karlovo náměstí
Praha

Největší pražskej jazzovej open air letos už posedmý zaplní Karlovo náměstí! Přijď s náma oslavit Mezinárodní den jazzu na prvním jarním festivalu v centru Prahy!

Vstup je i letos zdarma. Ale každá sranda něco stojí a kultura ještě jednou tolik! Jestli tě celá akce baví a chceš nás podpořit, můžeš si koupit virtuální vstupenku na GoOut.cz a přispět tak na náklady, který jsou s celou organizací Open Airu spojený.

Koho letos uslyšíš?

Jazzanova (DE)

Jazzanova je skupina šesti berlínskejch DJs a producentů, kterou tvoří Alexander Barck, Claas Brieler, Jürgen von Knoblauch, Roskow Kretschmann, Stefan Leisering a Axel Reinemer. Skupina vznikla v roce 1995 a je jedním z předních představitelů nu-jazzu, chilloutu a jazz housu.

Prago Union live band & Krotitelé Dechů

Legendární Prago Union, za kterým stojí Adam Svatoš aka Kato, asi není potřeba dlouze představovat. Osobitý instrumentály a skvělý rapový texty plný metafor a slovních obratů, který se ti zabydlej v hlavě. Speciálně na letošním Open Airu navíc Prago vystoupí spolu s brass bandem Krotitelé Dechů!

Don Kapot (BE)

Don Kapot jsou záchrannej člun free jazzu, afrobeatu a krautpunku, na kterým společně pluje Giotis Damianidis (baskytara, kytara), Viktor Perdieus (baryton saxofon, klávesy) a Jakob Warmenbol (bicí). Na belgický scéně už má tahle trojice svoje renomé a teď si ho přijíždí vydobýt i na Mladí ladí jazz Open Air.

Searching for Home (DE)

Německá parta, která se od jazzu a fusion nebojí odskočit ani pro trapový beaty, středovýchodní zvuky nebo africkej folklor, čímž si vysloužila i vítězství v naší soutěži jazzovejch talentů Jazzfruit!

Na vlnách Čro Vltava

Tradičně se můžeš těšit i na chill out zónu Českého rozhlasu Vltava, kde budou probíhat rozhovory se zajímavejma hostama. A pokud letos na Open Airu nemůžeš být, tak si ho aspoň poslechni živě na Vltavě.

Akce se koná v rámci International Jazz Day UNESCO. Projekt je realizován s finanční podporou hl.m.Prahy, za podpory MK ČR a MČ Praha 2. Hlavním mediálním partnerem je ČRo Vltava.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2024engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.