Moonchild{US} + Austin Antoine{US}

MoonchildUS + Austin AntoineUS

lístky
Ne 11. 09.

19:30
Palác Akropolis
Praha

Americké hvězdy neo soulu vyrážejí do Prahy a s sebou přiváží i své nové album Starfruit, na kterém se podílela Lalah Hataway, Alex Isley a mnoho dalších!

Moonchild

Trio z Los Angeles plující na vlnách alternative R&B, neo soulu a jazzu, které si svými rytmy, soundem a sametovým hlasem zpěvačky Amber získalo oblibu i u Stevieho Wondera nebo Jill Scott. Hudba Moonchild zní jako soundtrack k tomu nejhezčímu snu, který se vám kdy zdál. Nebýváme sentimentální, ale jejich nová deska Starfruit prostě zní jako koncentrovaná láska obalená hiphopovými beaty jak z dílny J Dilla. Směs emotivních textů, elektrického piana, groovy basových linek a dechů, co vás pohladí po duši. Na desce navíc nechybí ani takoví interpreti jako je Lalah Hathaway, Alex Isley a další. Jestliže existuje přesná definice toho, jak má znít neo soul 21. století, tak jsou to právě Moonchild.

Austin Antoine

Rapper, zpěvák, ale taky herec Austin Antoine ve své hudbě kombinuje klasický boombap sound s R&B a texty o svém životě. Ačkoliv je Austin herec, ve své tvorbě si rozhodně na nic nehraje a je z ní cítit hlavně jedna věc… láska k hudbě.

Akce se koná za podpory MK ČR, MČ Praha 3 a Velvyslanectví USA. Dále je podpořena v rámci dotace MHMP na celoroční činnost organizace Nerudný fest, která pořádá festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Koncert pro budoucnost a Student Fest, a to ve výši 3.500.000 Kč.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2023engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.