Moonchild{US} + Emmavie

MoonchildUS + Emmavie

lístky
Ne 11. 09.

19:30
Palác Akropolis
Praha

Americké hvězdy neo soulu vyrážejí do Prahy a s sebou přiváží i své nové album Starfruit, na kterém se podílela Lalah Hataway, Alex Isley a mnoho dalších!

Moonchild

Trio z Los Angeles plující na vlnách alternative R&B, neo soulu a jazzu, které si svými rytmy, soundem a sametovým hlasem zpěvačky Amber získalo oblibu i u Stevieho Wondera nebo Jill Scott. Hudba Moonchild zní jako soundtrack k tomu nejhezčímu snu, který se vám kdy zdál. Nebýváme sentimentální, ale jejich nová deska Starfruit prostě zní jako koncentrovaná láska obalená hiphopovými beaty jak z dílny J Dilla. Směs emotivních textů, elektrického piana, groovy basových linek a dechů, co vás pohladí po duši. Na desce navíc nechybí ani takoví interpreti jako je Lalah Hathaway, Alex Isley a další. Jestliže existuje přesná definice toho, jak má znít neo soul 21. století, tak jsou to právě Moonchild.

Emmavie

Originální britská zpěvačka a producentka neskromně označující svoji hudbu jako R&B budoucnosti, které nezná hranic. Klasické prvky R&B 90. let obohacené o experimentování s digitálním zvukem, které překračuje limity žánrů. Její debutové album „Honeymoon“ je sbírkou písní silně inspirovaných Timbalandem, Missy Elliot a The Neptunes. Emmavie má na kontě spolupráce s řadou umělců z Velké Británie i ze zahraničí, včetně spolupráce se Syd z kapely The Internet, Alfa Mist a Phonte a svojí show a progresivním soundem je přesně tím, co patří k headlinerům večera, Moonchild.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2022engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.