Oran Etkin: Workshop pro pedagogy

Oran Etkin: Workshop pro pedagogy

lístky
So 28. 04.

14:00
Studio Alta, U Výstaviště 21, Praha 7

Jedinečná příležitost zúčastnit se pedagogického workshopu, kde budete mít možnost blíže se seznámit s unikátní výukovou metodou Timbalooloo Orana Etkina, izraelsko-amerického jazzmana, pedagoga a držitele Grammy.

Jeho způsob práce je postaven na hravosti, vynalézavosti, příbězích, komunikaci a emocích. To vše je dětem blízké již od útlého věku. Hudba je totiž stejně přirozená jako jazyk, ne-li dokonce ještě přirozenější. Díky tomu, jak citlivě je Etkinova výuka koncipovaná, je vhodná i pro ty úplně nejmenší. Děti si tak hravě osvojují základy hudebního a kulturního světového dědictví

 

Veškerý hudební zážitek je dětem zprostředkován skrze zábavné hry, příběhy a písně, které vedou k rozšiřování jejich vnímání a přispívají k jejich zdravému kognitivnímu a emočnímu vývoji. Na základě cenných zkušeností z cest po světě, kde se Oran seznamoval s lokální hudbou a rytmem, si začal uvědomovat, že hudba je do určitého věku stejně přirozená jako mateřský jazyk, a proto se rozhodl zprostředkovat výuku dětem už od raného věku. Ostatně, jak sám Oran říká: „Dítě je schopné mluvit plynule jazykem hudby, aniž by se muselo zamýšlet nad gramatickými pravidly.“ Timbalooloo je klíč k jazyku hudby.

 

Předpokládaná doba trvání workshopu je 1 hodina.

 

Vstupné:

Předprodej v síti GoOut v ceně 400 Kč

 

Kontaktní osoba: Klára Břeňová, tel.: 602 564 073, email: klara.brenova@mladiladijazz.cz

http://www.oranetkin.com/


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.