Organ Explosion + The Cupcake Collective

Organ Explosion + The Cupcake Collective

lístky
St 20. 04.

20:00
Jazz Dock, Janáčkovo nábřeží 2, Praha

Nekonečná zvuková krajina – to je Organ Explosion! Po explozivním nástupu do hudebního světa se toto varhanové trio chystá na další úroveň v jejich kariéře: druhé studiové album, jež má odhalit jejich skutečnou retro-futuristickou podstatu. Použitím sbírky analogových nástrojů z 60. a 70. let společně s těmi moderními vytvářejí zvuk, který by dostal jakéhokoli hrdinu televizního seriálu – mimo prostor a čas, taneční a vytrhující.

Ve složení Hansi Enzensperger (varhany, klávesy), Ludwig Klöckner (basa) a Manfred Mildenberger (bicí) skupina existuje od roku 2011, kdy se pánové potkali na konzervatoři v Mnichově. Na koncertě vás bude čekat doslova šlapající hudební exploze! Trio mění zvuk starých klubů do výbušného svěžího zvuku – milionová hudba s výkonem funku, snovým světem jazzu, špinavého blues a nepředvídatelnosti punku. Impulzivní, kreativní, syrové!

V jejich společnosti na koncertě potkáte Mrs. Hammond a Mr. Leslie, člena rodiny Sira Wurlitzera či Miss Clavinet. Na návštěvu dorazí též Monsieur Fender Jazz Bass a jeho nejlepší přítel, Ludwig drums. Orgánový výbuch v Jazz Docku a poprvé v České republice si nenechte ujít!

 

Předprodej u nás a na Goout je POUZE NA STÁNÍ. Lístky na sezení lze koupit pouze na webu Jazz Docku.
Vstupenky na místě k dispozici za 200 Kč / 350 Kč (do 26 let / ostatní).

 


Loading tickets...

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.cz
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML