Tygroo + Pantaloons{SI}

Tygroo + PantaloonsSI

lístky
Út 27. 06.

19:00
Kasárna Karlín
Praha

Mladí ladí jazz v Kasárnách Karlín! Acoustic techno party s Tygroo a Slovincema Pantallons na který nesmíš chybět!

Tygroo

Kapela Tygroo kombinuje tradiční žánry jako klezmer a balkánskou hudbu s moderníma žánrama, jako jsou například funk a hiphop, dubstep a další elektronickou hudbou. To všechno na akustický nástroje, hlavně pak dechy a bicí. Akustický techno, kožichy, kostýmy a energie, která tě nenechá jen tak stát na místě, to jsou Tygroo!

Pantaloons (SI)

Pantaloons je slovinská kapela s jedinečným hudebním žánrem a energickým pódiovým projevem. Poprvý se setkali v roce 2016, kdy začali experimentovat formou jam sessions. Po několika akustickejch skladbách, který jsou hojně zastoupený na EP Pantaloons (2019), se jejich žánr vyvinul k elektronický taneční hudbě s nádechem jazzu, funku, breakbeatu a dubstepu. Inspirace Moon Hooch je jasná, ale originalita jim rozhodně nechybí!

Akce se koná za podpory Ministerstva kultury České republiky a Městské části Praha 5, IDU a SoundCzech (www.soundczech.cz), projekt je realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury. Dále je akce podpořena v rámci dotace MHMP na celoroční činnost organizace Nerudný fest, která pořádá festivaly Mladí ladí jazz, Praha žije hudbou, Koncert pro budoucnost a Student Fest, a to ve výši 3.500.000 Kč.


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2024engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.