Verworner-Krause-Kammerorchester (VKKO){DE}

Verworner-Krause-Kammerorchester (VKKO)DE

lístky
So 21. 04.

21:00
Futurum
Praha

SUPPORT: Mr. Ultrafino, Tom Holič & live band, Windowlickerz, Aid Kid DJ set

Teď si zkuste nahlas přečíst tohle: Verworner-Krause-Kammerochester. Eh?
Moc to nejde, že? Takže až budete přátelům říkat, že jdete na koncert Verworner-Krause-Kammerochester, použijte radši zkratku VKKO. Nebo jim rovnou řekněte, že jdete na jazzy techno. Nichts zu danken!

VKKO jsou naprosto fantastisch německý 18členný orchestr, hrající živé jazzy techno s vlivy současné vážné hudby. Vedou ho dva skladatelé z Mnichovské konzervatoře, mají velmi osobitý zvuk, nezapomenutelné taneční sety a spektakulární živý projev. Interessant, oder?

 

Jsou to samozřejmě častí účinkující předních německých techno klubů. Na Cukr a Ankali pro jednou zapomeňte, tohle bude úplně jiná jízda. A pokud trpíte epilepsií, radši se na jejich úderné a pohlcující vizualizace moc nedívejte.

 

Uši a oči nastražte v sobotu 21. dubna ve Futuru!

Mr. Ultrafino

Mr.Ultrafino je spolutvůrce pražské jazz/funkové DJské scény a DJ Rádia1. Striktně vinylový hráč, který za gramofony zúročuje své dlouholeté muzikantské zkušenosti.

Své sety staví na selekci jazzu, funku a soulu ze 60. a 70. let kombinované se současnou soulově-elektronickou produkcí. Stejně tak v nich uslyšíš i disco, hip hop, latino, reggae a neočekávané raritní kousky z celého světa.

 

Tom Holič & live band

Brno je prý nejlepší, protože tam lidé chtějí měnit svět. Se svým energicky strhujícím živým setem se tě o tom v Praze pokusí přesvědčit i projekt Tom Holič & live band z Brna.

Tom Holič & live band je improvizace na téma elektronická hudba. Je to hudba bez hranic, jednoduchá práce se střídáním klidu a pulzujících beatů, melancholické melodie trumpety, prolínající rytmické fráze analogových syntezátoru, looping vokálů, tanec a rozhodně zábava. Někdo by mohl říci, že u nás není chytlavější a osobitější projekt, hrající house živě.

 

Windowlickerz (HRTL + Oliver Torr)

Přicházejíc z planety Kikumoto z 303. Sluneční soustavy, tohle frenetické duo je připraveno odpálit vaše ušní bubínky. Pečlivě tvarované synťáky, šťavnaté basové linky, oduševnělá a rigidní perkuse. Windowlickerz vám naservírují smyslné vibrace pro vaši duši. Velitel flotily z planety Země, známý jako HRTL, a specialista přes lunární moduly, známý svým pozemským jménem Oliver Torr, sotva opustili hyperprostor a jdou na přistání!

 

Aid Kid DJ set

Za pseudonymem Aid Kid se neskrývá žádnej kid, ale zkušený muzikant, producent a DJ Ondra Mikula. Hned po vydání svých prvních dvou singlů (Sleep Start a Broken Arp) se stal vycházející hvězdou české elektronické hudební scény. V dubnu 2015 vydal Aid Kid ve vlastní režii eponymní debutové album, které bylo kritiky i fanoušky přijato s nadšením a bylo oceněno cenou Vinyla.

 

Živé sety staví na improvizaci vlastních tracků, ve kterých kombinuje emotivní beaty a gradující struktury. Jako DJ si v českém klubovém prostředí vysloužil pověst esa, schopného naservírovat prvotřídní set v libovolném BPM, žánru i prostředí.

 

Line-up:

21.00 Mr. Ultrafino
22.15 Tom Holič & Live Band

23.45 VKKO
01.30 Windowlickerz (Oliver Torr + HRTL)
02.30 Aid Kid DJ set

 

VKKO – 21. 4. 2018 / sobota 21:00 – Praha, Futurum

 

 


Loading tickets...

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.cz
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML