Yarah Bravo{DE}

Yarah BravoDE

lístky
Čt 25. 04.

20:00
Jazz Dock
Praha

Support: Hard to Frame

 

V době, kdy to skoro vypadá, že hudební průmysl je především monstrum požírající peníze a povrchní přehlídka polosvlečených nadržených koťátek, stojí na pódiu mladá dáma jménem Yarah Bravo a chce ukázat celému světu, že hudba je přeci o tom srdíčku. Nejen pro kardiaky tak platí doporučení dostavit se 25. dubna do Jazz Docku na kontrolu. Komu radostí neposkočí, ten nemá srdce!

 

Yarah Bravo nestojí o popěvování nesmyslů a nudné koupačky v mainstreamových vodách. Yarah Bravo si se svým unikátním hlasem jede na vlastní vlně rapu a poezie. Když vyjde na jeviště, uchvátí dokonce každého morouse, suchara i bručouna.

 

Švédsko –> NYC –> Londýn –> Berlín

 

Yarah Bravo vyrůstala ve Švédsku jako dítě chilských a brazilských bojovníků za svobodu. Jakmile byla dost stará, odjela do NYC, pak do Londýna a nakonec do Berlína. Je skutečnou renesanční ženou a mluví čtyřmi jazyky. Také byla výraznou třetinou projektu One Self u labelu Ninja Tune.

 

Své poslední EP Love is The Movement nahrála ve Vídni. BBC o ni jednou napsalo, že z jejích úst by zněl hluboce a procítěně i nákupní seznam.

 

 

Hard to Frame

 

Kapelu Hard to Frame formuje náklonnost k elektronickým tanečním stylům, jako jsou drum and bass, dubstep nebo breakbeat. Touha hrát tyto styly naživo, kombinovat je s ostatními žánry a propojovat nástroje akustické s nástroji elektronickými se pak promítla do nezaměnitelného zvuku kapely.


Loading tickets...

Partneři

Jsme součástí

více
© Mladí ladí jazz 2019
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti