fb fb tw tw yt yt mail mail

Soutěž Jazz Fruit

Jazz Fruit je mezinárodní a česká soutěž pořádaná při festivalu Mladí Ladí Jazz hledající progresivní kapely s přesahem a základem v jazzu z Česka i zahraničí. Finálem soutěže je přehlídkový výherní hudební večer.

 

PRŮBĚH
Podmínky jsou stejné pro české i zahraniční umělce. Ti se do soutěže mohou přihlásit od 15. ledna do 15. března vyplněním přihlášky. Ze všech doručených přihlášek vybere tým festivalu Mladí Ladí Jazz tři kapely, které vystoupí na finálovém koncertním večeru 13. dubna 2017 v Jazz Docku před odbornou porotou. Ta na základě vystoupení oznámí vítěze soutěže mezinárodní i české a udělí ostatní ceny. Na závěru večera vystoupí zahraniční kapela Mn’Jam experiment.

 

VÝHRY A BENEFITY

Finalisté letošního ročníku budou poprvé soutěžit ve dvou kategoriích. Při finálovém hudebním večeru odborná porota udělí dvě ceny: mezinárodní a českou. Česká kapela může obsadit pozici výherce české a zároveň i mezinárodní kategorie. Oceněni budou také držitelé druhého a třetího místa.

 

Výherce MEZINÁRODNÍ kategorie získá:

Kapela umístěna na druhém místě obdrží profesionální mikrofon z kytary.cz a třetí místo bude oceněno slevovým kupónem v hodnotě 20% na nákup v kytary.cz.

 

Výherce ČESKÉ kategorie Jazz Fruit získá:

 

 

VÝHERCI PŘEDCHOZÍCH ROČNÍKŮ

Ochepovsky, Ľuďové MladistváĽubomír Gašpar Cimbal Project (SK)Wezdob Collective (PL), Fanfán Tulipán, Quattro Fromaggi, Wunder Bar Band, Tres Quatros QuintetOstrich Quartet


 

PARTNEŘI
           

 

KONTAKT

Případné dotazy směřujte na naší milou koordinátorku soutěže:

Anežka Nováková

jazzfruit@mladiladijazz.cz

+ 420 608 142 092

 

 

 

PARTNEŘI
Zobrazit všechny...
© Mladí Ladí Jazz. Follow us: facebook, twitter, youtube
Vytvořili Webisti LP 2016