fb fb tw tw yt yt mail mail

Soutěž Jazz Fruit

Jazz Fruit je mezinárodní a česká soutěž pořádaná při festivalu Mladí Ladí Jazz, hledající progresivní kapely s přesahem a základem v jazzu z Česka i zahraničí. Finálem soutěže je přehlídkový výherní hudební večer.

 

PRŮBĚH
Podmínky jsou stejné pro české i zahraniční umělce. Ti se do soutěže mohou přihlásit od 15. ledna do 16. března 2018 vyplněním přihlášky. Ze všech doručených přihlášek vybere tým festivalu Mladí Ladí Jazz tři kapely, které vystoupí na finálovém koncertním večeru 11. dubna 2018 v Jazz Docku před odbornou porotou. Ta na základě vystoupení oznámí vítěze soutěže mezinárodní i české a udělí ostatní ceny. Na závěru večera vystoupí zahraniční kapela.

 

VÝHRY A BENEFITY

Finalisté letošního ročníku budou poprvé soutěžit ve dvou kategoriích. Při finálovém hudebním večeru odborná porota udělí dvě ceny: mezinárodní a českou. Česká kapela může obsadit pozici výherce české a zároveň i mezinárodní kategorie. Oceněni budou také držitelé druhého a třetího místa.

 

Výherce MEZINÁRODNÍ kategorie získá:

Kapela umístěna na druhém místě obdrží produktovou cenu a třetí místo bude oceněno slevovým kupónem na nákup v kytary.cz.

 

Výherce ČESKÉ kategorie Jazz Fruit získá:

 

 

Přihlásit se do soutěže

 

VÝHERCI PŘEDCHOZÍCH ROČNÍKŮ

OchepovskyĽuďové MladistváĽubomír Gašpar Cimbal Project (SK)Wezdob Collective (PL)Fanfán TulipánQuattro FromaggiWunder Bar BandTres Quatros QuintetOstrich Quartet


 

PARTNEŘI
          

 

KONTAKT

Případné dotazy směřujte na naše koordinátory soutěže:

 

jazzfruit@mladiladijazz.cz

 

Adam Kaňa

+420 776 019 812

 

Magdalena Fictumová

+420 608 072 904

PARTNEŘI
Zobrazit všechny...
© Mladí Ladí Jazz. Follow us: facebook, twitter, youtube
Vytvořili Webisti LP 2016