Jazzbit

SÉRIE KLUBOVÝCH KONCERTŮ EXPERIMENTÁLNÍHO JAZZU

Nejbližší událost:

Jazzbit: The Cupcake Collective & Molotow Moloch Quartet

28.03.2018 ve 20:00
Jazz Dock

Další ze série koncertních výletů JAZZBIT bude mít GROOVE, který Jazz Dock dlouho nezažil! První skupina má energickou rytmiku, silnou dechovou sekci, hravý zvuk vibrafonu a umí rozjet párty po koncertě ➩ The Cupcake Collective!   Ta druhá hraje autorskou experimentální syntézu vycházející z moderního jazzu ➩ Molotow Moloch Quartet!   Vstupné do 26 let 100 […]

více
Všechny události Jazzbit

O PROJEKTU

Projekt Jazzbit usiluje o podporu a propagaci jazzové hudby v České republice. Organizátoři projektu zpřístupňují jazzovou hudbu mladým lidem a snaží se odstraňovat překážky, které se s poslechem jazzu v našem hlavním městě pojí. Jde zejména o finanční náročnost a nedostatečnou informovanost.

Vstupné pro mladé do 26 let je na večery dle politiky Mladí Ladí Jazz za poloviční cenu. Takto nastavené ceny vstupného je možné udržet i díky vstřícnému přístupu klubu Jazz Dock, v jehož prostorech se pravidelně Jazzbit odehrává.

Realizace našeho projektu pomáhá mladým kapelám zviditelnit a prezentovat se před širším publikem.Hlavním cílem projektu je pravidelně zpřístupňovat jazzovou hudbu mladým lidem. Neméně důležitým záměrem organizátorů je rovněž podpora mladých umělců a jejich zařazování na program koncertů. Kombinace mladého živlu na podiu i v hledišti pak vytváří jedinečný zážitek pro muzikanty i návštěvníky koncertu a je největší odměnou pro samotné organizátory.

Projekt Jazzbit odstartoval v únoru 2010 a má za sebou desítky úspěšných koncertů. V rámci možností se odehrává téměř každý měsíc s výjimkou období konání mezinárodního jazzového festivalu Mladí Ladí Jazz a letních prázdnin (období červenec, srpen).

Jazzbit je organizován zejména mladými nadšenými lidmi, kteří mají rádi jazzovou hudbu, zaštítěnými občanským sdružením Nerudný fest.cz o.s.

 

KONTAKT

Dramaturgie & Produkce
Jakub Hykeš
e-mail: jakub.hykes@nerudnyfest.cz
Tel: 00420 739 012 313

 

Partner akce:

 

Jazz Dock

 

Partneři

více
© Mladí Ladí Jazz 2018
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti