Jazzbit – Mladí Ladí Jazz

Jazzbit

SÉRIE KLUBOVÝCH KONCERTŮ EXPERIMENTÁLNÍHO JAZZU

Nejbližší událost:

Jazzbit: Bran & Rí Ra

27.06.2018 ve 20:00
Jazz Dock, Janáčkovo nábřeží 2, Praha 5

Červnový #Jazzbit je završením povedené sezóny za doprovodu živelné irské a bretaňské hudby! Klasicky v Jazz Docku! ▶︎ BRAN ◀︎ Kapela Bran přiveze své zatím poslední album Beaj vat! (čti beaž vát, bretonsky Štastnou cestu!). Těš se jak na osobitě zpracovaný bretaňský folklor, tak i na vlastní materiál včetně původních instrumentálek a vůbec poprvé také písniček v češtině. www.branband.cz […]

více
Všechny události Jazzbit

Co je Jazzbit?

Celoroční klubová série hudebních výletů za hranice jazzu pod názvem Jazzbit se koná pravidelně každý měsíc již od roku 2010. Volná dramaturgie nabízí různorodou přehlídku hudebních stylů, od těch, které z jazzu vzešly, po ty, které obsahují jen stopové prvky jazzové DNA. Dramaturgie je založena na tématických žánrových večerech, kde můžete objevit mladé talenty a nechat se unést českými i zahraničními hvězdami.

Láká vás jazz? Přijďte ochutnat jeho rozmanité příchutě každý měsíc kromě letních prázdnin v unikátní atmosféře pražského Jazz Docku. Navíc Vás může potěšit výrazně zvýhodněné vstupné do 26 let, tématické zvýhodněné drinky.

 

Vstupenky na stání najdete na GoOutu, vstupenky na sezení jsou k dispozici na webových stránkách klubu Jazz Dock.

 

Kontakt

Adam Kaňa, produkce
e-mail: adam.kana@nerudnyfest.cz
Tel: +420 776 019 812
Partner akce

 

Jazz Dock

 

Partneři

více
© Mladí Ladí Jazz 2018
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti