6 důvodů, proč si nenechat ujít zahájení festivalu Mladí ladí jazz 2018
02.04.2018

6 důvodů, proč si nenechat ujít zahájení festivalu Mladí ladí jazz 2018

Již 6. dubna odstartuje devátý ročník festivalu Mladí ladí jazz. Pokud ještě váháš, jestli na zahajovací koncert dorazíš, máme pro tebe 6 důvodů, proč nezůstat v pátek večer doma!

1. Submotion Orchestra jsou v dechberoucí formě

Z Bristolu hlásí, že jsou Submotion Orchestra naživo v dechberoucí formě! Je to dokonale sehraná parta, která si pohrává s dubstepem, jazzem i ambientem.

2. Zbrusu nová deska Kites

Do Prahy se Submotion Orchestra vrátí po pěti letech a představí také novinku Kites. Pátá studiovka vyšla na začátku března a je to překrásný jazz s infuzí elektroniky a odzbrojující upřímnosti.

3. Zorba že ja Buddha

Páteční večer zahájí nový kulturně-umělecký soubor Zorba že ja Buddha, který stojí na autorské tvorbě Ondřeje Hausera (Prago Union) a Ashley Sarah Abrman (The High Corporation). Bude to stát za to, takže doraž včas!

4. Ohromující zvuk i atmosféra

Unikátní prostor Divadla Archa je samozřejmě vybaven těmi nejlepšími současnými technologiemi v oblasti zvuku, světel a projekce. Na ten nejlepší zvukový zážitek dohlédne hlavně uznávaný dubstepový producent Ruckspin (Dom Howard), který neoddělitelně patří k Submotion Orchestra.

 

5. Vizuální parády od Jana Hladila

Český vizuální umělec Jan Hladil tě už nejspíš ohromil na festivalech Signal, Spectaculare nebo Lunchmeat. Na pražské umělecké i klubové scéně se pohybuje již deset let a na zahájení Mladí ladí jazz si připravil něco vskutku speciálního. Obrázek je pouze ilustrační, nech se překvapit!

 

6. Nech se unést znovu s promokódem

Koncertem Submotion Orchestra celý festival Mladí ladí jazz 2018 teprve začíná. Při odchodu tě odměníme promokódem s 10% slevou na další koncert! Uplatníš ho snadno na GoOut.cz. Kam to bude?

 

LÍSTKY

Nikdy nepropásni koncert

Dej nám svůj e-mail, nastraž uši a zasoutěž si o lístky!

Sleduj nás na sítích

Zůstaň s námi v kontaktu a nezmeškej žádnou novinku.

Máš otázku?

Ptej se. Jsme online 24/7 a všechno víme!

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.