Submotion Orchestra{UK}

Submotion OrchestraUK

lístky
Pá 06. 04.

20:00
Divadlo Archa
Praha

SUPPORT: Zorba že ja Buddha

Skvělé! Senzační! Neskutečné! Jen na podobná slova chvály se často zmůže většina kritiků. Již od svého založení v roce 2009 jsou Submotion Orchestra vskutku žánr definující kolektiv.

Tahle electro-jazzová partička si už v Česku našla díky pár strhujícím koncertům spoustu oddaných fanoušků, kteří by snad byli ochotni prodat i ledvinu, jen aby je mohli vidět a slyšet znova. A teď můžou.

 

Nyní se po 5 letech vrátí do Prahy v rámci evropského turné a fanouškům představí nejen zbrusu nové skladby z alba Kites, které vychází už 9. března.

 

S novou deskou Kites se prý nechtějí zalíbit ani posluchačům ani labelu. V uplynulých dvou letech zažili všichni členové kapely celou řadu významných a velmi osobních událostí, včetně nového života a smrti v rodině.

 

Události jim posloužili jako kreativní katalyzátor. Každý člen kapely si koupil jednorázový fotoaparát a nafotil fotky na základě témat, které tyto události představovaly. Nakonec společně vybrali 10 fotografií, které použili jako inspiraci pro 10 skladeb na albu. Každá skladba tak zkoumá různé emoce, téma nebo událost. Jedná se díky tomu o nesmírně osobní album plné upřímnosti a krásy.

 

Submotion Orchestra čerpají inspiraci z dubstepu, jazzu, breakbeatu i ambientu. Jejich koncerty spočívající jak v dokonalé sehranosti, tak v účinném souladu křehkých motivů a melodií s hutnými beaty, basy a podmanivým vokálem.

 

Uši nastražte v pátek 6. dubna v Divadle Archa!

 

Zorba že ja Buddha

Zorba že ja Buddha je nový kulturně-umělecký soubor, který stojí na autorské tvorbě Ondřeje Hausera (Prago Union) a Ashley Sarah Abrman (The High Corporation). Jejich hudba je tvárná. Neomezují se žánrem, ale specifickým vkusem. Topí se ve zvukovosti, ale zachovávají si úctu k realitě.

 

Na podzim 2017 vydali debutové EP “Rosedout Lambada” pod slovenským Gergaz labelem. Na jeho nahrávání se podíleli i mnozí další hudebníci nejenom z pražské scény. Např. Marek Urbánek, Dj Maro či Antonín Dlapa.

 

 

Submotion Orchestra – 6. 4. 2018 / pátek 20:00 – Praha, Divadlo Archa

 

 


Loading tickets...

Novinky přímo do mailu

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.