Acid Arab (FR), Noah Slee (NZ/DE) a Aid Kid na Mladí ladí FEST!
12.09.2023

Acid Arab (FR), Noah Slee (NZ/DE) a Aid Kid na Mladí ladí FEST!

Mladí ladí FEST a oslava našich 15. narozenin už se blíží, ale mi nepřestáváme nadělovat další a další dárky!

Acid Arab live (FR)

Před deseti lety se z pařížskýho transkulturního kotle vynořila kapela jako žádná jiná. Francouzsko-alžírskej kolektiv Acid Arab se zrodil, když se setkali Pierre-Yves Casanova, Nicolas Borne, Hervé Carvalho, Guido Minisky a Kenzi Bourras. S jejich opojnou směsí ostrý západní elektronický hudby s východníma zvukama a vokálama se jim postupně podařilo získat a očarovat publikum na festivalech i v klubech po celým světě. A jak by taky ne, když jsou snad jediný svýho žánru! Podle vlastních slov je jejich hlavním cílem vytvořit prostor pro arabskou kulturu ve světě současný elektroniky. Po vydání několika EP na labelu Versatile podepsali smlouvu s Crammed Discs a v roce 2016 vydali skvělý debutový album “Musique de France” následovaný albem “Jdid” v roce 2019. Za poměrně krátkou dobu svýho působení maj za sebou Acid Arab stovky vystoupení ve víc než padesáti zemích na čtyřech kontinentech. Začátkem letošního roku vydali dlouho očekáváný třetí album ” ٣ (Trois)”, který přivezou i na Mladí ladí FEST.

Noah Slee (NZ/DE)

Všestrannej novozélandskej talent Noah Slee je nejen hudebník a skladatel, ale taky producent, výtvarník a režisér. Jeho hudba překračuje všemožný žánrový hranice, míchá tradiční soulový vlivy s elektronickou produkcí, do který začleňuje prvky od future beatů po progresivní RnB. Od roku 2015, kdy se přestěhoval z Aucklandu do Berlína spolupracoval s umělcema jako Jordan Rakei a Shiloh Dynasty. Dej si jeho premiéru v Český republice, before it was cool!

Aid Kid DJ set

Miláčka všech pražskejch alt parties a skvělýho producenta Aid Kida asi není moc potřeba představovat. Nicméně… Za pseudonymem Aid Kid se skrejvá muzikant, producent a DJ Ondra Mikula. Po vydání prvních dvou singlů se stal vycházející hvězdou pražský elektronický scény. Dříve působil jako kytarista v kapele Děti mezi reprákama a byl součástí tvůrčího jádra kapely Zvíře jménem Podzim. Věnuje se i scénický a filmový hudbě a společně se skladatelem a producentem Pjonim je držitelem Českýho lva za hudbu k filmu Arvéd. Na Mladí ladí FEST vystoupí s originálním DJ setem.

Můžeš se ale těšit i na na jména jako jsou Alfa Mist (GB), MonoNeon (USA), Yarah Bravo (SE/DE) a další!

Koukni se na celej line up a kupuj lístky dokud jsou!

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2024engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.