MonoNeon (US) a ECHT! (BE) poprvý v Praze!
09.05.2023

MonoNeon (US) a ECHT! (BE) poprvý v Praze!

Mladí ladí fest přidává dvě nový jména a zároveň českou premiéru jednoho z nejvýraznějších baskytaristů na světě!

MonoNeon (US)

Americkej baskytarista Dywane Thomas Jr. aka MonoNeon je nepřehlédnutelnej svojí výstřední image a nepřeslechnutelnou hudbou, pro kterou kritici vymysleli označení avant-funk. V říjnu se svým sólovým projektem konečně chystá do Prahy! Rodák z Memphisu a jeden z posledních spolupracovníků Prince má cenu Grammy za účast na albu King’s Disease rappera Nase a sám Flea z Red Hot Chili Peppers ho označil za nejlepšího z baskytaristů. Na jednom z jeho posledních singlů Quilted! hostoval i král funku George Clinton. Před pár týdny se přihlásil se skvělym albem Jelly Belly Dirty Somebody. Tohle prostě potřebuješ vidět naživo!

ECHT! (BE)

Belgičani ECHT! maj všichni kořeny v jazzu a do svý hudby míchaj elektroniku a hip-hop. To všechno ale live za použití nástrojů a lidskýho elementu. ECHT! jsou známý svejma výbušnejma live shows, o čemž svědčí i to, že je naši dramaturgové na Mladí ladí fest bookli po tom, co je viděli hrát na showcasu Eurosonic.

Během roku 2020 získala kapela od Red Bull Elektropedia ocenění v soutěži “Fresh on the Scene” a postupně si buduje čím dál větší renomé po celý Evropě. Fun fact! Nikdo z kapely není původem z Bruselu. Baskytarista Federico Pecoraro pochází z Itálie, klávesista Dorian Dumont je z Francie a bubeník Martin Méreau a kytarista Florent Jeunieaux pocházejí z belgickýho Monsu. Zajímavý, ne?

Koukni se na celej line up a kupuj lístky!

Novinky přímo do mailu

Odesláním formuláře stisknutím "Přihlásit se" udělujete souhlas se zasíláním obchodních sdělení.

Sledujte nás na sítích

Máte otázku? Ptejte se

info@nerudnyfest.czpress
© Mladí ladí jazz 2020-2024engine by fanky / WordPress / WPML
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Více informací tady.