Andreya Triana{UK}

Andreya TrianaUK

lístky
So 30. 03.

20:00
Divadlo Archa
Praha

Andreya Triana zahájí 10. ročník festivalu Mladí ladí jazz

 

Fenomenální zpěvačka a autorka z Londýna, Andreya Triana, zahájí 30. března desátý ročník festivalu Mladí ladí jazz. V pražské Arše představí zbrusu novou desku Life In Colour. Díky spolupráci s Bonobo či Flying Lotus už stihla za svou kariéru nasbírat spoustu fanoušků i v Česku. Svým šarmem určitě omámí i vás.

 

Už jako teenager vsadila Andreya Triana všechno na hudbu, svou životní vášeň. A vyplatilo se to! Netrvalo příliš dlouho a spolupracovala se zvučnými jmény jako Bonobo či Flying Lotus. To vše stihla ještě než vydala svou první desku, kterou produkoval právě Bonobo, na kultovním labelu Ninja Tune.

 

Třetí album Life In Colour vychází 22. února na labelu Hi-Tea Records. „Trvalo mi dlouho, abych se sama se sebou cítila dobře,“ říká Andreya Triana o cestě ke své novince. „Je opravdu úžasné, když konečně dosáhnete bodu, kdy máte víc dobrých dnů než těch špatných.“

 

Life In Colour je album pro lidi, kteří milují život

 

Přesně tento pocit niterní radosti je slyšet skrze celou Life In Colour – sebevědomou, intuitivní a procítěnou desku, která oslavuje lásku, svobodu, nezávislost a ženství.

Life In Colour je únikem ze současného světa plného chaosu k čisté radosti. Je to album pro lidi, kteří milují život. První ochutnávkou je singl Woman, což je soulovo-popová hymna zdravé sebelásky.

 

rozbal ukázky
youtube

Loading tickets...

Partneři

Jsme součástí

více
© Mladí Ladí Jazz 2018
mail facebookyoutube
Design by Vosa / code by Webisti